BSC Knights heeft juiste slag te pakken

REGIO - Vanaf het moment dat BSC Knights haar nieuwe accommodatie in gebruik nam ruim een jaar geleden gaat het de goede kant op met de honk- en softbalvereniging uit Leek.

Niettemin heeft de club nog volop ambitie voor de toekomst. Dat vertelt BSC Knights-voorzitter Ruben Hut. ,,We zijn zeer tevreden met onze huidige koers en deze willen we in de toekomst zo ver mogelijk proberen door te trekken, maar er zijn natuurlijk altijd onderdelen voor verbetering vatbaar. Waar onze jeugdteams momenteel goed zijn gevuld, kunnen onze seniorenteams in de breedte nog wel groeien.’’ Met iets meer dan 100 leden is er tegenwoordig nog voldoende plek voor nieuw talent vervolgt Hut. ,,Ons plafond komt nog niet in zicht, maar het zou toch mooi zijn als we na verloop van tijd kunnen doorgroeien naar 160 leden waar we met 200 leden echt vol zitten. Dit willen we overigens niet op korte termijn realiseren, want het technisch kader moet vanzelfsprekend wel in hetzelfde tempo meegroeien, maar onze vereniging staat nog altijd open voor nieuwe leden.''

Slagkooi

,,Naast de positieve ontwikkeling van het ledental, zijn er nog veel meer zaken in ontwikkeling. Zo zijn we momenteel nog druk bezig met een slagkooi en het hekwerk op de accommodatie, waarvoor we gelukkig een beroep kunnen doen op een groot aantal fantastische vrijwilligers.’’ BSC Knights is een begrip in de regio en een gezellige club waar sportiviteit het hele jaar door hoog in het vaandel staat . Met leden uit Leek, Roden en FC Grootegast bewijst de club haar aantrekkingskracht. Neem voor meer informatie ook eens een kijkje op www.knightsleek.nl. Jeroen Kunst