BeweegReden in Norg weer van start
NORG - Beweegdorp Norg organiseert ook dit jaar weer ‘BeweegReden’, een trainingsprogramma voor inactieve mensen. Met ons programma willen zij ervoor zorgen dat mensen zich fitter en gezonder voelen en een blijvend actievere leefstijl ontwikkelen.
"Om dit doel te bereiken werken we samen met plaatselijke huisartsen en praktijkondersteuners (die patiënten naar ons programma doorsturen en er zelf een actief aandeel in hebben), fysiotherapeuten, een gewichtsconsulente, een coach en lokale sportaanbieders. Deze keer is BeweegReden een ‘activeringsprogramma voor jong & oud’, zonder dat we een ‘etiket’ op de deelnemers plakken. Dus … moet je nodig wat doen aan je overgewicht, ben je herstellende van een blessure, heb je een chronische ziekte, zit je de hele dag op kantoor of heb je gewoon een
stok achter de deur nodig? Wat je reden ook is, dit is hét moment om (weer) in actie te komen! Iedereen van achttien jaar en ouder is van harte welkom", aldus Afien Baving van Beweegdorp.
BeweegReden duurt 12 weken. Het programma begint voor iedereen met een testdag. Alle deelnemers worden onderworpen aan een korte medische screening, iedereen gaat op z’n blote voeten op de weegschaal en we testen conditie en kracht. Deze testdag staat tevens in het teken van een intake met de coach en het invullen van diverse vragenlijsten. Aan het einde van het programma
worden deze testen herhaald.