Jeugd heeft de toekomst bij Aqualero

RODEN - De jeugd heeft de toekomst en dat geldt ook voor zwemclub Aqualero. Afgelopen zomer trad er een jeugdcommissie in werking. Een welkome aanvulling voor de vereniging, vertelt José Sikkens die sinds dit seizoen voorzitter is van de vereniging.

"We zijn altijd op zoek naar onderdelen die we kunnen verbeteren en het één vraagt iets meer tijd dan het ander, maar de oprichting van een jeugdcommissie was een prachtig initiatief dat is gelukt. Marit Draaijer, Alja Sluiman, Danique van der Wijk en Corina van Zanten vormen de commissie en zij leveren fantastisch werk. Momenteel zijn ze onder meer bezig met de ontwikkeling van een folder van de vereniging die we kunnen aanbieden aan nieuwe leden. Het is erg belangrijk dat je de verschillende categorieën binnen je vereniging met behulp van een commissie goed op elkaar laat aansluiten, want zij weten bijvoorbeeld veel beter wat er onder jongeren leeft dan volwassenen. We zien dit als een groot winstpunt en proberen natuurlijk meer te verbeteren. We kijken op dit moment ook naar onze eigen communicatiestructuur, zodat alle activiteiten beter op elkaar aan zullen sluiten." Bestuurlijk heeft Aqualero de zaken goed op orde, maar er blijven altijd onderdelen die structurele aandacht verdienen legt Sikkens uit. ,,Je bent nooit op het punt dat je achterover kunt gaan leunen. Ons ledental is redelijk stabiel, maar er is altijd nog ruimte om nieuwe leden te verwelkomen, dus we doen er ook alles aan om onze club naar buiten toe goed op de kaart te zetten. Verder weten we ons gelukkig gesteund door een hardwerkende groep vrijwilligers, dus ook dit seizoen kunnen we traditiegetrouw goed afsluiten. Maar om voldoende aandacht te kunnen geven aan de kwaliteit van de activiteiten zijn extra inkomsten van harte welkom. Daarom is onze vereniging actief op zoek naar sponsoren. Geïnteresseerden mogen zich altijd melden bij de sponsorcommissie: pr@aqualero.com.” Aqualero werd medio 1996 opgericht door een aantal oud-leden van de zwemverenigingen uit Roden en Leek. De club is aangesloten bij de KNZB en zwemt in de regio Noord. Neem voor meer informatie een kijkje op: www.aqualero.com.