Repair Café gaat zesde seizoen in

Het Repair Café Noordenveld gaat het zesde seizoen in dit jaar. We zitten al vier jaar op onze vaste stek in de Doopsgezinde Kerk aan de Padkamp, Roden en blijven vasthouden aan de woensdagmiddag 14.00-16.00.

De organisatie heeft geprobeerd om op meerdere locaties te beginnen, maar dat zorgde voor veel onrust en verwarring. Alle Noordenvelders zijn nu weer welkom in Roden voor koffie en thee en natuurlijk een reparatie samen met onze vrijwilligers.

Oude en kapotte spullen

Als er nog oude en/of kapotte spullen uit het vorig jaar in uw huis, schuur of tuin liggen kunnen die weer bij en met ons ter reparatie worden aangeboden. Zoals gebruikelijk zitten onze vrijwilligers om met u aan de slag te gaan.

Het Repair Café start in Roden op 4 september 2019 om 14.00. Op verzoek zijn daarnaast twee sessies in de Brinkhof, Norg. Deze zijn op 18 september en 16 oktober. Het Repair Café repareert allerlei kleinere apparaten, speelgoed, klokken en kleding. Ze repareren geen fietsen, computers en stoffering,